Uwielbiasz pluskać się w basenie w letnie upalne dni? Zakup basenu stelażowego może okazać się w Twoim przypadku znakomitą inwestycją. Sprawdź, jaki wariant gabarytowy najlepiej wybrać, jeśli zależy Ci na maksimum funkcjonalności.

W okresie letnim baseny zazwyczaj wyprzedają się na pieńku, zwłaszcza w ostatnich latach, gdy temperatury w najgorętszych miesiącach gwałtownie wzrastają. Gdy na zewnątrz panuje upał, a ty masz dość przesiadywania w klimatyzowanym pokoju, trudno o lepsze rozwiązanie, niż przeniesienie się do przyjemnie chłodnego basenu. Nie każdy może pozwolić sobie na basen zagłębiony w gruncie – nie tylko ze względów finansowych, ale również z uwagi na ograniczoną przestrzeń, którą wariant tego typu zajmuje na stałe. Z tego właśnie względu większość osób nie uznaje go za dobrą inwestycję, preferując raczej rozwiązania mobilne i łatwe w montażu.

Basen stelażowy – alternatywa dla zagłębionego w gruncie

Takim właśnie rozwiązaniem jest basen stelażowy – akcesorium niewymagające dużej ilości przestrzeni działkowej ani dużych funduszy. Już za kilkaset złotych można kupić funkcjonalny, wygodny w użyciu model, który będzie nadawał się do użytkowania przez wiele lat. Baseny stelażowe można zamontowac bez ekipy profesjonalistów, czego wymaga budowa wariantów zagłębionych w gruncie. Wystarczy odrobina cierpliwości i postępowanie zgodnie z instrukcją. Warto zaznaczyć, że równie łatwy co montaż, jest demontaż takiego akcesorium. Wszystko to czyni je bardzo funkcjonalnym w użyciu. Jeśli masz ochotę przenieść go w inne miejsce lub zwolnić zajmowaną przestrzeń, wystarczy opróżnić basen, a następnie złożyć go i przenieść w inne preferowane miejsce, Nic prostszego.

Jeśli szukasz szerokiego przekroju basenów stelażowych, sprawdź nie tylko sklepy stacjonarne, ale również internetowe, jak na przykład sklep Dollo.pl. Znajdziesz tam baseny i inne rodzaje akcesoriów ogrodowych.

Basen ogrodowy stelażowy – jakie wymiary wybrać?

Potrzebujesz uniwersalnego modelu, który będzie wygodny w użyciu zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych? W takim przypadku warto rozważyć wybór basenu na stelażu 366×76. To najpopularniejszy wśród klientów sklepów z akcesoriami ogrodowymi model. Co jest tego powodem? Przede wszystkim – jego funkcjonalność. 366X76 to wyśrodkowane wymiary, które znakomicie sprawdzą się również na mniejszych działkach. Basen ze stelażem o tych gabarytach pozwoli maluchom oswajać się z pływaniem, a dorosłym użytkownikom – zrelaksować się w orzeźwiającej wodzie po ciężkim dniu.

No votes yet.
Please wait...