Ciągle znosimy reklamówki do domu, to z nowymi ciuchami, to z codziennymi zakupami. Ja zawsze noszę w torebce taką składaną torbę, ale czasem zabraknie w niej miejsca, czasem jest za mała. Przed reklamówkami się nie uchronimy. Oczywiście można je praktycznie spożytkować, chociażby do wyrzucania śmieci. Największym problemem jest jednak ich przechowywanie w domu. Jeśli mamy ich już całkiem sporo zajmują dużo miejsca.

Pokażę Wam mój sposób na przechowywanie reklamówek:)

Reklamówki wielorazowe – z nadrukiem

  • Najpierw grupujemy reklamówki według rozmiaru. Ja podzieliłam na trzy: malutkie (np. takie z apteki), średnie – standardowe, i największe (np. od garnituru czy sprzętu elektronicznego).
  • Następnie każdą z reklamówek składamy w kostkę. Staramy się tak je złożyć, aby wszystkie w jednej grupie były podobne wielkością.
  • Na koniec układamy jedna na drugiej i zakładamy gumki.
  • Ja dodatkowo wszystkie takie „paczuszki” ułożyłam w kartonowym pudełku. Tam trzymam również torby z materiału.

Złożone reklamówki według wielkościDzięki takiemu rozwiązaniu po pierwsze łatwo znajdziemy reklamówkę według aktualnego zapotrzebowania – dużą lub małą. Po drugie ułożone wyglądają dużo lepiej niż zwinięte bez ładu i składu. W końcu po trzecie, łatwo się je wyciąga z takiego stosiku. Nie ma również problemu z dokładaniem nowych reklamówek.

Reklamówki jednorazowe

Jednorazówek już tak łatwo nie złożymy, jak tych z grubszej folii. Są oczywiście różne techniki składania w ładnie wyglądającą kosteczkę, ale ja chciałam Wam pokazać szybszy sposób. Wystarczy pudełko po chusteczkach higienicznych.Reklamówki jednorazowe w pudełku po chusteczkach higienicznychW jednym pudełku zmieściłam 20 foliówek. Ale to zależy od wielkości pudełka i grubości reklamówki. Takich najcieńszych, w których przynosimy zazwyczaj owoce i warzywa włożymy dużo więcej. Na filmie pokazałam, jak wkładać reklamówki do takiego pudełka, aby można było je równie łatwo wyciągać. Obejrzyjcie:

 

Naprawdę polecam:)

Tak prezentuje się efekt końcowy :

ułożone reklamówki

A Wy jak przechowujecie reklamówki?

No votes yet.
Please wait...