Każdy gość czy też klient, który odwiedza nasz dom bądź nasze biuro, z pewnością zwróci ogromną uwagę na wygląd miejsca, w którym został on powitany. Dlatego z całą pewnością nie możemy zaniedbywać wyglądu przedpokoju w naszym mieszkaniu czy też holu w siedzibie naszej firmy, gdyż to od ich nienagannej prezencji zależy pozytywne nastawienie osób nas odwiedzających.

Mata podłogowa – mariaż estetyki z praktycznością

Jednak jak połączyć piękny wygląd tych pomieszczeń z walorami praktycznymi? Przecież w każdym holu czy też przedpokoju musi znaleźć się chociażby wycieraczka, dzięki której podłogi zdecydowanie dłużej pozostaną czyste. Bez niej, szczególnie w deszczowe czy też śnieżne dni, łatwo również poślizgnąć się na mokrej podłodze. Na szczęście obecnie na rynku istnieje spory wybór, jeśli chodzi o efektowne maty podłogowe. Łączą one w sobie estetyczny wygląd z zaletami najbardziej chłonnych klasycznych wycieraczek.

Idealne do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu

Jeżeli szukamy niezawodnego rozwiązania chroniącego podłogi przed zabrudzeniami z zewnątrz i zawilgoceniem, musimy wziąć pod uwagę przeznaczenie danego pomieszczenia. Z całą pewnością bowiem w budynkach użyteczności publicznej, gdzie codziennie przewija się sporo ludzi, klasyczne wycieraczki na zdadzą egzaminu. Tymczasem maty podłogowe dają nie tylko możliwość idealnego dopasowania nawet w przypadku niestandardowych rozmiarów. Ich dodatkowym ogromnym atutem jest również podwyższony poziom chłonności, który sprawdzi się idealnie nawet przy silnych opadach deszczu bądź śniegu.

Ogromna paleta kolorystyczna

Wśród konwencjonalnych wycieraczek bardzo ciężko dobrać model, który perfekcyjnie dopasowywałby się do stylistyki i kolorystyki naszego wnętrza. Tymczasem maty podłogowe dostępne chociażby w ofercie firmy EMKA S.A. można nabyć w kilkudziesięciu wariantach kolorystycznych. Wśród tych nasyconych, głębokich odcieni można bez trudu dobrać kolor perfekcyjnie dopasowany do kolorystyki każdego wnętrza.

Świetny sposób na reklamę

We wszelkiego rodzaju budynkach o przeznaczeniu handlowym bądź usługowym, często szukamy niebanalnego sposobu wyeksponowania sloganu reklamowego bądź po prostu logotypu naszej firmy. Z pewnością niemal każdy klient zwróci uwagę, jeśli taka treść znajdzie się na macie podłogowej w samym wejściu do lokalu. Z powodzeniem na macie podłogowej możemy umieścić również inne napisy – mogą być to na przykład informacje o zalecanym kierunku kolejki bądź inne wskazówki natury logistycznej.

Bezpieczeństwo to podstawa

Częstą bolączką posiadaczy tradycyjnych wycieraczek jest ich podatność do częstego przesuwania się, zwłaszcza na wilgotnej podłodze. Jeżeli chcemy zapobiec tej niedogodności, powinniśmy zastąpić konwencjonalną wycieraczkę matą podłogową. Wszystkie modele dostępne w sklepach są w pełni antypoślizgowe, dzięki czemu ich codzienne użytkowanie nie niesie ze sobą niebezpieczeństwa poślizgnięcia się czy też upadku w wyniku ślizgania się maty na mokrym podłożu.

Nowoczesne maty podłogowe posiadają szereg zalet, którymi nie mogą poszczycić się konwencjonalne wycieraczki. Stanowią one doskonałe połączenie nienagannego wyglądu z funkcjonalnością. Z całą pewnością, jeśli jesteśmy posiadaczami sporych rozmiarów holu, bądź szukamy rozwiązania dla naszej firmy, to maty podłogowe perfekcyjnie spełnią nasze wymagania.

Źródło: Matywejsciowe.pl

No votes yet.
Please wait...