Pokój młodzieżowy od sypialni małego dziecka różni niemal wszystko – zarówno design, jak i funkcjonalność. To domena nastolatka, który chce wyrazić swoją osobowość i mieć wpływ na aranżację własnych czterech ścian. Trzeba w nim wydzielić strefy – na naukę i czytanie, rozrywkę oraz relaks, ale też znaleźć złoty środek z gustem, stylem i pasjami dorastającego człowieka. Postaw na modne meble dla nastolatka.

Meble jako podstawowy element wyposażenia pokoju

Wybór aranżacji oraz urządzanie pokoju warto rozpocząć od zakupu wyposażenia – meble są najważniejszą częścią, gdyż gwarantują wygodę i pozwolą korzystać z pokoju, a także nadać mu pierwsze wrażenie. Dodatki z kolei będą dopełnieniem całości. Najrozsądniej jest wybrać firmę, która zapewni wszystkie niezbędne elementy – jak łóżko, szafę, biurko czy komodę, szafeczki i półki.

Kolekcja mebli młodzieżowych Young

W ofercie Meblika uwagę zwraca kolekcja Young, a w niej różne tematyczne serie – nowoczesne, minimalistyczne, sportowe, podróżnice, muzyczne, designerskie czy loftowe. Duży wybór pozwali urządzić pokój dla nastolatka zgodny z jego gustem oraz oczekiwaniami.

Wybierając meble młodzieżowe z kolekcji Meblik, każdy zaprojektuje przestrzeń idealną dla siebie. Meble modułowe pozwolą na bieżąco zmieniać wyposażenie w zależności od często zmieniających się potrzeb i gustu.

Powinny też być praktyczne i solidnie wykonane z bezpiecznych dla zdrowia dziecka materiałów. Warto wziąć pod uwagę także okres gwarancji, jaką oferuje dany producent. Meblik zapewnia 7 lat gwarancji na meble, wady materiałów i wykonania oraz na wymianę frontów.

Atutem oferty Meblika jest też ogromny wybór, możliwość konfiguracji oraz dostępność rozwiązań. Z ponad 90 elementów można stworzyć rozmaite konfiguracje, biorąc pod uwagę funkcjonalność, dostępność miejsca i różne priorytety.

Meblik Young to meble uniwersalne, spełniające wymogi dotyczące bezpieczeństwa (potwierdzone certyfikatami TÜV Rheinland Polska). Firma stosuje sprawdzone materiały i technologie wzmacniające ich odporność na uszkodzenia czy odpryski.

Wybrane kolekcje mebli młodzieżowych w ofercie Meblika

Nie ma znaczenia, czy urządzamy pokój dla dziewczynki, czy dla chłopca, opcji konfiguracji jest bardzo dużo. Można zaprojektować własną przestrzeń, bazując na ulubionych kolorach, inspirując się swoim hobby (jak sport, podróże, film, zwierzęta itd.).

North. Nie brakuje też propozycji dla osób ceniących już teraz minimalizm i klasykę. Meble z linii North pasują do każdego wnętrza – wyróżnia je uniwersalny design, nawiązują do skandynawskich mieszkań i surowego klimatu.

Concrete Oak. Połączenie betonu i przytulnego drewna tworzy oryginalny efekt – takie meble pozwolą stworzyć pokój nowoczesny i ciekawy.

Travel. Marzysz o podróżach? Z kolekcją Young będziesz bliżej celu – to nowoczesne meble, łączące szarość z matową bielą frontów i motywem kontynentów, który jest bliski każdemu marzycielowi o odległych wyprawach.

No votes yet.
Please wait...