Kolory są wszędzie, dookoła nas, wewnątrz i na zewnątrz. Natura jest piękna, ponieważ jest pełna przyjemnych i żywych kolorów: lazurowe niebo i nieskazitelnie białe plaże, gęste zielone lasy, granatowe oceany – stanowią zachęcające i przyjemne tło dla zmęczonych umysłów i ciał szukających relaksu.

Niebieskie płytki łazienkowe – czy są modne?

Faktem jest, że kolory wpływają na:

  • nastrój,
  • samopoczucie,
  • emocje,
  • życie.

Spróbuj zmienić odcień pokoju lub kup samochód w ulubionym odcieniu i zauważ natychmiastową zmianę nastroju. Podobne trendy widać, przeglądając sklep z płytkami Plytki24.pl. Widać wyraźnie, że oprócz białego i zielonego, niebieski jest najmodniejszym kolorem do wykorzystania w łazience.

Więc jeśli zastanawiasz się nad wprowadzeniem niebieskiej barwy, by cieszyć się nią swojej łazience – masz szczęście. Czy to lazurowe płytki łazienkowe Tubądzin, szafirowe płytki łazienkowe Paradyż, czy granatowe płytki łazienkowe Ceramika Końskie – z każdym z tych typów masz szansę stworzyć niesamowitą przestrzeń, mocno osadzoną w aktualnych trendach.

Niebieski w łazience – jak modnie wykorzystać ten kolor?

Niebieskie łazienki można opisać jako naprawdę odważne i piękne! Szczególnie używając odważniejszych odcieni niebieskiego, możesz stworzyć energetyzującą i niesamowitą przestrzeń, dzięki której będzie Ci łatwiej radośnie zacząć każdy dzień.

Użyj niebieskich płytek na ścianę, aby wprowadzić więcej koloru do nudnej przestrzeni w łazience. Na stronie https://plytki24.pl/ znajdziesz ich naprawdę duży wybór! Szczególnie dobrze prezentuje się w przestrzeni łazienki turkusowoniebieski lub szaroniebieski – takie detale wystarczą, aby doprowadzić do całkowitej zmiany w wystroju łazienki i jest to zmiana na plus oczywiście.

Szerokie zastosowanie matowych płytek w kolorze indygo również może wiele zmienić na lepsze. Kabina prysznicowa osadzona w takiej kolorystyce, w mig staje się stylową przestrzenią do kąpieli. Ciekawie prezentować może się również ponadwymiarowa wanna z czarnymi akcentami, które dodają dramatyzmu i cudownie łączą się z turkusową płytką.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...