Urządzasz nowoczesny salon i zastanawiasz się nad tym, jaki rodzaj podłogi wybrać? Płytki ceramiczne do doskonała opcja właśnie dla Ciebie! Wybierz modele imitujące drewno i ciesz się piękną i bardzo modną podłogą. Możesz też zdecydować się na geometryczne, fakturowane płytki ścienne, które dodadzą industrialnego charakteru wnętrzu. Bardzo często w ten sposób urządza się salony, które połączone są z aneksem kuchennym.

Jakie płytki wybrać do salonu?

Podłoga z płytek ceramicznych w salonie to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które jest także niezwykle praktyczne. Na przykład płytki salonowe Paradyż bez trudu odkurzysz i umyjesz zwykłym mopem, aby wyglądały modnie i pięknie. Znacznie łatwiej jest zadbać o ich wygląd, niż w przypadku podłogi drewnianej, która wymaga stosowania odpowiednich środków. Szeroki wybór płytek przeznaczonych właśnie do zastosowania w salonie możesz znaleźć w Internecie. Odwiedź sklep z płytkami Twojelazienki.pl lub inny i wybierz optymalne rozwiązanie do swojego pomieszczenia. Będziesz zaskoczony, na jak szeroką gamę produktów możesz liczyć.

W salonie pięknie prezentują się płytki salonowe Opoczno imitujące drewno, ponieważ wyglądają jak prawdziwa, stara podłoga. Również duże płytki imitujące prawdziwy kamień mogą sprawić, że nowoczesne pomieszczenie zaprezentują się wyjątkowo efektownie.

W jakich wnętrzach sprawdzą się płytki w salonie?

W zależności od tego, w jakim stylu urządziłeś swoje wnętrze, możesz dopasować odpowiednie płytki. Na przykład płytki do salonu Cersanit dostępne są w wielu różnych modelach – na http://twojelazienki.pl/ można zobaczyć przykłady. Jedne z nich pasują do salonów bardzo nowoczesnych i industrialnych, ale inne możesz łączyć również z klasycznymi meblami i tradycyjnymi dodatkami. W sklepach online znajdziesz bardzo szeroki wybór różnych rozwiązań. Być może zdecydujesz się również na ułożenie pięknych płytek dekoracyjnych na ścianie, aby odmienić swój salon i nadać mu całkiem innego charakteru. Polscy producenci posiadają w swojej ofercie wiele dekoracyjnych rozwiązań w rozsądnych warunkach cenowych.

No votes yet.
Please wait...