Posadzka do łazienki o wysokiej wydajności i wyjątkowej trwałości

Odpowiednia wykładzina podłogowa w łazience powinna być starannie dobrana, aby zminimalizować jej zużycie i zapewnić bezpieczne warunki, oraz estetyczny wygląd. Posadzka do łazienki powinna:

 • Nie zawierać, unikać linii fugowania, aby ułatwić manewrowanie wózkami inwalidzkimi, a także, aby zmniejszyć powierzchnie, na których mogą rozprzestrzeniać się bakterie, wirusy i pleśń. Jakakolwiek powierzchnia pełna zakamarków i nierówności jest dużo bardziej trudna w czyszczeniu i schnie znacznie wolniej.
 • Posiadać wysoką przyczepność i nie być śliska, nawet gdy jest mokra. Posadzka z żywicy poliuretanowej jest wodoodporna, nie zawiera nierówności, a jednocześnie jest on wystarczająco gładkie, aby umożliwić łatwe czyszczenie całej nawierzchni.
 • Być antybakteryjna, sanitarna, higieniczna i czyli utrudniać rozwój patogenów i grzybów
 • Być Chemoodporna – Czyli zdolna do wytrzymania środków odkażających, detergentów i środków czyszczących
 • Być dostosowana się do dużego natężenie ruchu
  Być wodoodporna – toaleta, to miejsce gzie wilgoć może pojawić się na nawierzchni bardzo łatwo i bardzo często.

Posadzka do łazienki dla każdej lokalizacji

Toalety różnią się w zależności od obiektu, a każda z nich ma swoją specyfikację, do której musi się dostosować:

 • Zakłady produkcyjne — powłoki podłogowe muszą być odporne na wszelkie zanieczyszczenia, tłuszcze i chemikalia zdeponowane w butach pracowników na podłogach toalet.
 • Placówki służby zdrowia — w tym środowisku kontrola infekcji jest krytyczna, a podłogi muszą wytrzymywać surowe procedury sanitarne.
 • Zakłady przetwarzające żywność — w miejscach, gdzie kucharze zajmują się gotowaniem, kontrola patogenów ma kluczowe znaczenie. Podłogi muszą być również odporne na tłuszcze, oleje, cukier, kwasy i inne substancje, które mogą znajdować się na obuwiu pracowniczym.
 • Szkoły, uniwersytety, stadiony, teatry, budynki publiczne i inne obszary — Bezszwowe żywiczne podłogi mogą zapewnić lepszą ochronę przed aktami wandalizmu w porównaniu z wieloma innymi opcjami. Płyty lub blachy winylu, a także wiele laminowanych wykończeń podłóg, są bardziej podatne na uszkodzenia spowodowane przez ostre przedmioty i zazwyczaj nie są odporne na chemikalia do usuwania graffiti. Przemysłowe pokrycia podłogowe Techniart wytrzymują te warunki bardziej efektywnie.
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.