Posadzka do łazienki o wysokiej wydajności i wyjątkowej trwałości

Odpowiednia wykładzina podłogowa w łazience powinna być starannie dobrana, aby zminimalizować jej zużycie i zapewnić bezpieczne warunki, oraz estetyczny wygląd. Posadzka do łazienki powinna:

 • Nie zawierać, unikać linii fugowania, aby ułatwić manewrowanie wózkami inwalidzkimi, a także, aby zmniejszyć powierzchnie, na których mogą rozprzestrzeniać się bakterie, wirusy i pleśń. Jakakolwiek powierzchnia pełna zakamarków i nierówności jest dużo bardziej trudna w czyszczeniu i schnie znacznie wolniej.
 • Posiadać wysoką przyczepność i nie być śliska, nawet gdy jest mokra. Posadzka z żywicy poliuretanowej jest wodoodporna, nie zawiera nierówności, a jednocześnie jest on wystarczająco gładkie, aby umożliwić łatwe czyszczenie całej nawierzchni.
 • Być antybakteryjna, sanitarna, higieniczna i czyli utrudniać rozwój patogenów i grzybów
 • Być Chemoodporna – Czyli zdolna do wytrzymania środków odkażających, detergentów i środków czyszczących
 • Być dostosowana się do dużego natężenie ruchu
  Być wodoodporna – toaleta, to miejsce gzie wilgoć może pojawić się na nawierzchni bardzo łatwo i bardzo często.

Posadzka do łazienki dla każdej lokalizacji

Toalety różnią się w zależności od obiektu, a każda z nich ma swoją specyfikację, do której musi się dostosować:

 • Zakłady produkcyjne — powłoki podłogowe muszą być odporne na wszelkie zanieczyszczenia, tłuszcze i chemikalia zdeponowane w butach pracowników na podłogach toalet.
 • Placówki służby zdrowia — w tym środowisku kontrola infekcji jest krytyczna, a podłogi muszą wytrzymywać surowe procedury sanitarne.
 • Zakłady przetwarzające żywność — w miejscach, gdzie kucharze zajmują się gotowaniem, kontrola patogenów ma kluczowe znaczenie. Podłogi muszą być również odporne na tłuszcze, oleje, cukier, kwasy i inne substancje, które mogą znajdować się na obuwiu pracowniczym.
 • Szkoły, uniwersytety, stadiony, teatry, budynki publiczne i inne obszary — Bezszwowe żywiczne podłogi mogą zapewnić lepszą ochronę przed aktami wandalizmu w porównaniu z wieloma innymi opcjami. Płyty lub blachy winylu, a także wiele laminowanych wykończeń podłóg, są bardziej podatne na uszkodzenia spowodowane przez ostre przedmioty i zazwyczaj nie są odporne na chemikalia do usuwania graffiti. Przemysłowe pokrycia podłogowe Techniart wytrzymują te warunki bardziej efektywnie.
No votes yet.
Please wait...