Remont to spore koszty, szczególnie, jeśli w grę wchodzi układanie płytek czy cyklinowanie parkietów. Zakup wszystkich niezbędnych sprzętów, cena wymiany instalacji elektrycznej i hydraulicznej, farby i wszelkie dodatki – to koszt, który może przekroczyć kwotę naszych oszczędności.

Jak zdobyć pieniądze: szybka pożyczka

Uratować nas może kredyt w banku lub szybka pożyczka online. Zawsze jednak trzeba rozsądnie podchodzić do terminu ich zwrotu, biorąc pod uwagę wszystkie wydatki, aby nie narażać się na płacenie kar umownych.

Szybka pożyczka online dostępna jest już u kilkunastu podmiotów niebędących bankami. Warto więc najpierw zapoznać się z ich ofertą, aby wybrać tę najlepszą. Firmy te wymagają podania prawdziwych danych osobowych, numeru telefonu i konta w banku. Nasze dane sprawdzane są poprzez dokonanie przelewu weryfikacyjnego – dlatego, jeśli bierzemy pożyczkę w danej firmie po raz pierwszy, czas załatwienia szybkiej pożyczki online wydłuża się o okres niezbędny na dotarcie przelewu weryfikacyjnego do odbiorcy.

Przy wyższych kwotach pożyczki musimy być przygotowani, że będziemy poproszeni o przesłanie wyciągów z konta – służy to sprawdzeniu naszej zdolności do spłacenia pożyczki. W takim wypadku załatwienie pożyczki wydłuża się o czas uzyskania wyciągów – zwykle dostępnych od ręki, oraz weryfikacji przesłanych dokumentów przez pracownika firmy.

Jak zdobyć pieniądze: kredyt gotówkowy

Możemy również skorzystać kredytu gotówkowego w banku. Jeśli chcemy zdobyć pieniądze szybko, kredyt hipoteczny się nie sprawdzi – jego załatwienie trwa średnio miesiąc. Kredyt gotówkowy możemy zaciągnąć szybko i łatwo, a środki na własnym koncie mieć już po kilku dniach. Możliwe jest pożyczenie pieniędzy już w 15 minut, jeśli załatwiamy wszystko przez Internet – tak, jak w przypadku pożyczki pozabankowej. Bank jednakże dokładnie sprawdza naszą zdolność kredytową i znacznie trudniej jest spełnić założone kryteria. Szybka pożyczka online w instytucji pozabankowej to rozwiązanie na pewno łatwiejsze.

Oprocentowanie będzie z reguły niższe przy kredycie hipotecznym, który możemy zaciągnąć zarówno w banku, jak i w firmie pożyczkowej. Kredyty hipoteczne są nawet dwukrotnie tańsze. Minusem jest to, że na formalności musimy zarezerwować więcej czasu. Mogą wyniknąć też dodatkowe koszty, związane z ustanowieniem zabezpieczenia i wyceną nieruchomości. Szczególnie jednak przy dużych kwotach kredytu warto wziąć te opcję pod uwagę.

No votes yet.
Please wait...