ILUVE – szybko i sprawnie

ILUVE to serwis przeznaczony dla osób, które chcą kupić lub sprzedać dowolną nieruchomość. Aby skorzystać z jego możliwości, należy zalogować się odpowiednio na konto kupca lub sprzedawcy. W tym drugim wypadku z platformy mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Po zalogowaniu (wymagane jest uprzednie potwierdzenie mailowe rejestracji) można korzystać z wszystkich możliwości ILUVE. Zarówno w przypadku kupna, jak i sprzedaży należy podać parametry, które interesują danego użytkownika. Np. kupujący wybiera takie ważne dla niego wyróżniki jak lokacja, metraż czy oczywiście rodzaj nieruchomości. Na podstawie podanych informacji specjalny algorytm wyszukuje propozycje spełniające podane kryteria, co pozwala idealnie dopasować ofertę do potrzeb użytkownika.

Tak pomyślany portal to podwójna korzyść. Po pierwsze klient nie musi samodzielnie wyszukiwać ogłoszeń w sieci, po drugie – otrzymuje do razu to, czego konkretnie poszukuje. A ponieważ ILUVE to platforma całkowicie nowoczesna, można korzystać z niej za pośrednictwem komputera, przy użyciu smartfona i tabletu. Dzięki temu obojętnie od tego, czy jest się kupującym, czy sprzedającym, można cały czas trzymać rękę na pulsie i od razu wiedzieć o najnowszych ofertach.

Dlaczego warto używać platformy ILUVE?

Przede wszystkim – platforma ILUVE jest olbrzymia oszczędność czasu. Zwalnia ona sprzedającego z konieczności dawania ogłoszeń na różnych portalach internetowych czy też korzystania z usług agencji nieruchomości, dając równocześnie dostęp do tysięcy potencjalnie zainteresowanych klientów na terenie całego kraju. Dla maksymalnego komfortu użytkownika zastosowano tu nowoczesne technologie, jak np. samouczący się słownik czy analizę statyczną zbiorów ofert. Wystarczy tylko wprowadzić parametry poszukiwanej przez siebie nieruchomości, aby system wykonał za nas całą resztę. Dzięki temu ILUVE jest bezkonkurencyjne, a stosowanych tu rozwiązań próżno szukać w podobnych serwisach.

No votes yet.
Please wait...