Na budowie umieszczane są kontenery magazynowe oraz kontenery wykorzystywane przez pracowników jako obiekty biurowo-socjalne i sanitarne, które są dostępne w wersji samodzielnej lub modułowej, kontenery typu portiernia oraz kontenery mobilne. Jakie dodatkowe wyposażenie ma w swojej ofercie największa w Polsce wypożyczalnia kontenerów, a także sprzętu budowlanego, rusztowań, podestów roboczych i podnośników?

Jak wyglądają kontenery budowlane od strony technicznej?

Zanim przejdziemy bezpośrednio do tematu wyposażenia dodatkowego do kontenerów budowlanych, opowiemy, czym dokładniej są one same. Kontenery magazynowe wykorzystywane są do przechowywania narzędzi i materiałów. Kontenery biurowo-socjalne stanowią zaplecze dla pracowników – to obiekty, które mogą być wykorzystywane jako szatnia, czy miejsce do wypoczynku w czasie przerwy w pracy. Zastosowania kontenerów sanitarnych nie trzeba tłumaczyć, warto jednak wspomnieć, że występują w różnych wersjach, jak kontenery sanitarne z aneksem kuchennym, umywalnią, prysznicami i umywalkami, czy umywalkami, pisuarami i WC itd. Wymienionych elementów nie określa się jednak jako wyposażenia dodatkowego. Kontenery magazynowe, biurowo-socjalne mogą być montowane w grupach. Jako oddzielne obiekty montowane są zwykle kontenery typu portiernia, które wyróżnia tzw. okno podawcze. Oddzielnymi obiektami są również kontenery mobilne (posiadające homologację do transportu po polskich drogach), które znajdują zastosowanie nie tylko w budownictwie.

Jakie wyposażenie dodatkowe do kontenerów budowlanych oferuje wypożyczalnia?

Jak wspomnieliśmy we wstępie, przyglądamy się ofercie największej w Polsce wypożyczalni, ofercie wypożyczalni Ramirent z oddziałami na terenie całego kraju. Wyposażenie dodatkowe do kontenerów budowlanych to przede wszystkim meble. W ofercie znajdziemy kilka rodzajów szaf:

  • drewniane szafy ubraniowe,
  • drewniane wysokie i niskie szafy na akta,
  • metalowe szafki BHP.

Kolejne elementy wyposażenia dodatkowego to krzesła (twarde, z metalowym stelażem i oparciem oraz siedziskiem z wytrzymałego tworzywa i podobne krzesła tapicerowane), drewniane stoły oraz biurka. Ważnym dodatkiem są także stojące, przenośne klimatyzatory, które zapewniają komfort użytkowania kontenerów budowlanych pracownikom. Jak odbywa się wypożyczanie kontenerów z wyposażeniem dodatkowym? – Podobnie jak wypożyczanie sprzętów budowlanych, rusztowań i innych elementów oferty. To cztery kroki, które ułatwiają biznes: analiza potrzeb, dostawa, ewaluacja, a w międzyczasie wsparcie techniczne, jeśli jest ono konieczne lub po prostu pomocne.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...