Balustrady ze stali nierdzewnej to jedna z najczęściej spotykanych konstrukcji, zwłaszcza w miejscach, które zostały wybudowane stosunków niedawno, jak i w tych, które w ciągu ostatniej dekady uległy modernizacji i remontom. Nie ma się co dziwić. Tego typu balustrady są estetyczne, a możliwości dobrania odpowiednich elementów do balustrad ze stali nierdzewnej sprawiają, że pasują do każdego wnętrza.

Balustrady nierdzewne systemowe – co to takiego?

Balustrady nierdzewne systemowe to oferta skierowana do osób, które chcą samodzielnie zamontować balustrady w swoim domu, bez potrzeby wołania do tego specjalistów. Wszystko dzięki temu, że klient ma możliwości wyboru elementów, jak i montowania ich w sposób zupełnie bezproblemowy i intuicyjny.

Producenci balustrad nierdzewnych często oferują balustrady nierdzewne systemowe w gotowych już aranżacjach, które można dobrać do swoich potrzeb. Są to zazwyczaj elementy balustrady, w postaci słupków, rur, odpowiednich uchwytów i części montażowych, a także w przypadku wyboru balustrad szklanych odpowiednio dopasowane do potrzeb tafle hartowanego szkła.

Balustrady nierdzewne systemowe – gdzie można zastosować?

Balustrady ze stali nierdzewnej to przede wszystkim świetny pomysł na wnętrza, takie jak różnego rodzaju urzędy, galerie handlowe, czy firmy i biurowce. Jednak bardzo często są także kupowane do domów. Balustrady nierdzewne systemowe nadają się także do montażu na balkonach nie tylko na schodach. W obu miejscach doskonale sprawdzają się zarówno klasyczne, zbudowane w całości z elementów i rur ze stali nierdzewnej, jak i te, w których stosowane są szklane tafle jako wypełnienie pomiędzy poręczą a podłożem.

Jakie i gdzie systemy balustrad zastosować? To już w dużej mierze zależy od tego, jakie mamy pomysły dotyczące aranżacji. Nowoczesne możliwości dają na tyle ciekawe rozwiązania zarówno w kwestach wizualnych, jak i technologicznych, że nie ma znaczenia, na jakie warunki atmosferyczne i użytkowe będą one wystawione.

Balustrady nierdzewne systemowe – uchwyty do szkła

Wybierając balustrady nierdzewne systemowe, nie musimy ograniczać się wyłącznie do wyboru opcji przeznaczonych do skręcania elementów ze stali nierdzewnej. Odpowiednio wytrzymałe, a jednocześnie łatwe do samodzielnej instalacji uchwyty do szkła, dadzą także możliwości bezpiecznego montażu szklanych elementów, które w odpowiednim miejscu dodadzą wnętrzu odpowiedniego charakteru. Tym bardziej że nie trzeba stawiać wyłącznie na przezroczyste szkło. Wiele ofert w Internecie to także tafle piaskowane, ze wzorami i wiele innych.

No votes yet.
Please wait...