Akcesoria sanitarne to obecnie bardzo szeroka gama produktów, ze względu na coraz większe zainteresowanie wystrojem poszczególnych pomieszczeń oraz wiążącymi się z nim coraz to nowszymi trendami, które rozwijają się także w kategorii łazienek. Firma Sanit oferuje różnorodne produkty tego typu w najwyższej klasie jakościowej, o czym świadczy wieloletnie doświadczenie w branży i dystrybucja na poziomie światowym. Sprawdźmy, co ciekawego możemy znaleźć u polskiego dystrybutora.

Kompletny asortyment sanitarny

Sanit jest firmą, która zyskała zaufanie na arenie międzynarodowej, dzięki swoim uniwersalnym wzorom i modelom, których jakość sprawia, że zakup jednego z artykułów tej firmy towarzyszy nam przez lata i doskonale spełnia swoją funkcję. We wszechstronnej ofercie znajdziemy kompletne wyposażenie sanitarne, zarówno w formie tradycyjnych rozwiązań, jak i nowoczesnych trendów, które coraz częściej możemy spotkać w polskich domach.

Jedną z najchętniej wykorzystywanych w nowoczesnym budownictwie elementem architektury łazienkowej jest w ostatnim czasie odpływ liniowy. To rozwiązanie pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni przy jednoczesnym stworzeniu bardzo gustownego image’u. W razie potrzeby odpływ można w łatwy sposób wyczyścić, dzięki możliwości zdjęcia kratki odpływowej. Innym, zdobywającym popularność rozwiązaniem firmy Sanit są stelaże podtynkowe. Umożliwiają one ukrycie wszelkich elementów armatury w ścianie, pozostawiając w pomieszczeniu jedynie ubikację, co ponownie pozwala dobrze wykorzystać przestrzeń i sprawić dobre wrażenie wizualne. Dużą częścią asortymentu firmy są także zlewy gospodarcze dostosowane zarówno do zastosowania domowego, jak i na użytek przemysłowy, szczególnie w branży gastronomicznej. Ich różnorodne rozmiary oraz formy, a także zabudowy występujące w niektórych modelach, sprawiają, że są to produkty uniwersalne, sprawdzające się w niemal każdej sytuacji. Firma Sanit zajmuje się także produkcją siedzisk prysznicowych, które dedykowane są dla wszystkich tych, którzy cenią dodatkową wygodą, lub dla tych, którym zalecane jest korzystanie z nich ze względów zdrowotnych.

Oczywiście znajdziemy także wszelkie niezbędne akcesoria takie jak deski sedesowe, spłuczki, przyłącza, zawory, zbiorniki wodne oraz wszystkie niezbędne części zamienne do sprzedawanych artykułów. Sanit to 72 lata doświadczenia, które odzwierciedla jakość tych produktów, dlatego warto zaopatrzyć swoją łazienkę w artykuły tej firmy.

Warto sprawdzić asortyment firmy Sanit w sklepie: Pol-ar.pl.

No votes yet.
Please wait...