Eleganckie aranżacje

W klasycznej stylistyce sprawdzą się obrazy z kwiatami w wazonie. Wybór kwiatów jest bardzo szeroki, dostępnych jest wiele wariantów, przykładowo: róże, storczyki, chabry czy słoneczniki. Ściana udekorowana takim obrazem zyskuje sielankowy a zarazem delikatny klimat. Kremowe dodatki aż „proszą” się by podkreślić ich wyrazistość obrazem z liliami lub tulipanami.

Styl glamour z kwiatami

Motyw kwiatów idealnie uzupełni pomieszczenia w stylu glamour. Ma on to do siebie że emanuje pewnego rodzaju blaskiem nadawanym mu przez dodatki takie jak błyszczące materiały czy srebrne naczynia które tworzą refleksy świetlne. Trzeba również zadbać o odpowiednie kontrasty zarówno kolorystyczne jak i w samej formie mebli. Takim kontrastem mogą być obrazy z kwiatami gdzie na jednej ścianie powiesimy obraz z liliami a na drugiej zdjęcie nowoczesnego miasta. W ten sposób osiągamy tak potrzebny tutaj kontrast a to tylko jeden z wielu pomysłów.

Powiew romantyzmu

Biel jest kolorem dominującym we wnętrzach o charakterze romantycznym. Dlatego też obrazy z kwiatami w połączeniu z tą barwą sprawią że uroda rzeźbionych mebli czy dodatków w stylu vintage zostanie wyeksponowana tak jak nigdy wcześniej. Ściana zyska subtelną oprawę, poprzez wykorzystanie motywów takich jak magnolie lub róże. Osoby lubujące się w stylu retro również znajdą coś dla siebie wśród dużej ilości deseni takich jak maki, chabry czy stokrotki. Jeśli chcemy żeby wnętrze zyskało czar natury i świeżości zdecydujmy się na obrazy z kwiatami polnymi.

Eklektyczny salon

Obrazy z kwiatami mogą dać dużo także stylistyce eklektycznej. Jednak tutaj kwiaty muszą być bardziej wyszukane, przede wszystkim prym będą wiodły te z bujnymi płatkami i pędami. Salon którego wystrój opiera się na starych meblach udekorujemy w gustowny sposób poprzez obrazy z kwiatami na ścianach. Natomiast we wnętrzu łączącym nowoczesne formy z klasycznym wzornictwem nadadzą one osobliwy klimat, który z pewnością zachwyci naszych gości.

No votes yet.
Please wait...