Szafka na buty jest bardzo praktycznym meblem w przedpokoju. Nie ma nic gorszego niż potykanie się o buty. Poza tym już kilka par butów (nawet ładnie ustawionych) zajmuje dużą część przedpokoju, sprawiając przy tym wrażenie bałaganu. Szczególnie gdy nosimy różne buty w sezonie (mam tu na myśli przede wszystkim kobiety;),  szafka na buty jest niezbędna. Najpopularniejsze szafki na obuwie to standardowe szafki z półkami lub wąskie, otwierane od góry, w których buty układamy z ukosa. Jest jednak kilka nowoczesnych rozwiązań, które znalazłem w sklepie Szafkinabuty.pl. Czy ciekawych? Oceńcie sami. Na pewno praktycznych.

Szafki na buty z metalowymi koszami

To nowość na polskim rynku. Obecnie jedynym producentem i dystrybutorem szafek z metalowymi koszami i podnośnikami gazowymi jest firma MDS. Zastosowanie gazowych teleskopów ułatwia otwieranie i zamykanie szafki. Dostępne są przeróżne modele, np. połączenia komody z szafką. Mamy do wyboru różne kolory (prawie 300!), materiały z których są wykonane, a także wymiary. Szafki są wykonane z najlepszych materiałów dostępnych na rynku meblarskim w oryginalnym designie.

szafka na buty z metalowymi koszami

Źródło: Szafkinabuty.pl

Szafki na buty z siedziskiem

Mebel typu 2 w 1. Siedzisko na szafce jest bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem. Po co się schylać lub stawiać dodatkowe krzesło w przedpokoju, kiedy można usiąść na szafce, gdzie buty są na wyciągnięcie ręki.

szafka na buty z siedziskiem

Źródło: Szafkinabuty.pl

Obrotowa szafa na buty

Najciekawszym rozwiązaniem jest szafka obrotowa na obuwie. Jest to mebel idealny do wąskiego przedpokoju. Poza ergonomią, szafki cechują się nowoczesnym i oryginalnym wyglądem. Oprócz szafek z lustrem i wieszakiem dostępna jest bowiem wersja z nadrukiem.

szafa obrotowa na buty z nadrukiem

Źródło: Szafkinabuty.pl

Te trzy rozwiązania najbardziej przypadły mi do gustu, a jak Wam się podobają?

No votes yet.
Please wait...