Na blogu wnętrzarskim nie może zabraknąć postu z kategorii dekoracje świąteczne. Z racji tego, że przez większość dni świątecznych nie będzie nas w domu, mamy sztuczną choinkę i niewiele dekoracji, ale namiastka świąt musi być:) Myślę, że zdjęcia  sprawdzą się najlepiej, aby pokazać Wam jaki klimat (i zapach;) panuje w naszym mieszkaniu:)

 1. Choinka
  Choinka sztuczna – w trzech barwach: czerwony, biały i srebrny. Z racji tego, że w salonie mamy czerwone dodatki, i bardzo lubimy ten kolor, dominującym kolorem na choince również został kolor czerwony. Jedna ozdoba choinkowa ma szczególne znaczenie – pochodzi prosto z Ziemi Świętej.
  IMG_6761 bombka z ziemi świętej IMG_6755
 2. Dekoracje na półkach
  Czerwone świece na półce są również i na co dzień. Do nich dołożyłam tylko łańcuch i coś świątecznego do wazonów. Jeden z wazonów wypełniłam maleńkimi bombkami.
  IMG_6745 IMG_6758IMG_6744
 3. Świeczniki świąteczne
  Świece przyozdobiłam sama. Dekoracje są bardzo proste i jednocześnie… pachnące: świece (w tym w skórce pomarańczy), kwadratowe talerzyki, laski cynamonu, anyż w postaci gwiazdek, orzechy, suszone pomarańcze, bombki, pierniki. Tak naprawdę możemy użyć wszystkiego, co kojarzy się ze świętami.
  IMG_6748 IMG_6754
 4. Dekoracja okien
  Na oknach przykleiłam gwiazdki, które w zeszłym roku wisiały na choince. Do tego potrzebna jest dodatkowo tylko taśma klejąca.
  IMG_6768
 5. Pierniczki
  Niepowtarzalny zapach wprowadzają do mieszkania pierniczki. Nie mniejsza jest radość z pieczenia i dekorowania.
  IMG_6734 IMG_6738

A Wy jakie macie w tym roku dekoracje?

No votes yet.
Please wait...