Łóżko tapicerowane do Twojej sypialni powinno wyć wygodne, by zapewniało komfortowy wypoczynek nocny. Proponujemy łóżka tapicerowane w wielu rodzajach modelach, co umożliwia dobranie mebli do własnych potrzeb.

Jak wybrać łóżko tapicerowane do sypialni?

W każdej sypialni najważniejsze jest wygodne łóżko, ponieważ zapewnia zdrowy sen. Podstawą jest odpowiedni materac, dostosowany do wzrostu i wagi ciała oraz tapicerowany zagłówek, tworzący barierę chroniącą przed możliwymi uderzeniami o ścianę. Wymarzone łóżko tapicerowane niezależnie od tego, czy jest pojedyncze lub podwójne, musi odpowiadać potrzebom każdego użytkownika.

Nowoczesne łóżka tapicerowane zostały zaprojektowane z pojemnikami na pościel, co stanowi doskonałe rozwiązanie szczególnie w małych sypialniach, gdzie metraż nie pozwala na wstawienie komody. W MyBed do wyboru są różne łóżka tapicerowane z delikatnymi przeszyciami, w dowolnej kolorystyce, co pozwala wybrać model do swojej sypialni zgodny z aktualnymi trendami.

Do jakich styli pasują łóżka tapicerowane?

Na rynku jest wiele różnych rodzajów łóżek tapicerowanych, m.in.: kontynentalne, klasyczne, młodzieżowe i dziecięce. Część z nich ma ulokowane wezgłowie z boku łóżka, zamiast w szczycie, więc pełnią funkcję kanapy, a można je dopasować do wnętrz w:

  • stylu nowoczesnym – łóżka tapicerowane na eleganckich nóżkach, utrzymane w stonowanej kolorystyce, bez nadmiernych zdobień,
  • stylu klasycznym – łóżko z tapicerowanym zagłówkiem, pokryte elegancką tkaniną, idealnie wpisuje się do tradycyjnej aranżacji wnętrz,
  • stylu skandynawskim – naturalny materiał, prosty model, nóżki drewniane i tapicerowane zagłówki to cechy charakterystyczne dla łóżka do wnętrza w stylu skandynawskim,
  • stylu glamour – łóżko tapicerowane z połyskującą tkaniną, detalami i zdobieniami, jest odpowiednie do eleganckiego stylu. Klasy dodają drewniane nóżki,
  • stylu retro – łóżko z tapicerowanym zagłówkiem jest wygodne i dobrze prezentuje się we wnętrzach vintage,

Warto wspomnieć, że łóżka tapicerowane zmieniają pomieszczenia w bardziej przytulne. Duży wybór sprawia, że każdy dobierze do swojej sypialni odpowiedni model.

Podsumowanie: tapicerowane łóżka

Wiele dostępnych modeli łóżek tapicerowanych pozwala wybrać odpowiedni model do swojej sypialni. Wezgłowie, rodzaj i kolor nóg; stelaż, materac, tkaninę oraz wielkość łóżka, można dopasować do indywidualnych potrzeb. Warto wybrać z pojemnikiem na pościel, niezależnie od tego, czy jest to łóżko młodzieżowe, dziecięce czy sypialniane. MyBed oferuje wiele różnych rozwiązań, a każdy z produktów cechuje bardzo wysoka jakość.

No votes yet.
Please wait...