Ostatnim etapem urządzania mieszkania jest jego dekoracja. Po trudnych wyborach dotyczących koloru ścian, płytek, paneli wydawać by się mogło, że dekoracja będzie już tylko przyjemnością. A w rzeczywistości okazuje się, że jest to duużo trudniejsze:)

Jedną z podstawowych form dekoracji jest obraz na ścianę. Dobrze dobrany potrafi całkowicie odmienić pomieszczenie. Jest to teraz temat numer 1 w naszych poszukiwaniach. Obecnie na ścianie mamy  tylko jeden obraz (który dostaliśmy w prezencie) i ramkę ze zdjęciami ślubnymi. Od dobrych kilku miesięcy intensywnie poszukujemy obrazu do salonu, jak dotąd bez skutku.  Zwiedziliśmy w tym celu wszystkie markety budowlane typu Leroy Merlin czy Castorama, obejrzeliśmy chyba wszystkie aukcje na Allegro i nic. Wszędzie ten sam motyw: plaża, storczyki, zachód słońca. Co więcej, cały czas się powtarzają. Niektóre widoki znamy już na pamięć.

Ostatnio, przeglądając sklepy internetowe z obrazami, trafiłem na coś zupełnie innego, a mianowicie na galerię autorskiej fotografii dekoracyjnej www.fotografiadekoracyjna.com. Oferta zainteresowała mnie przede wszystkim ze względu na unikatowy i oryginalny charakter. Chciałbym Wam pokrótce przybliżyć tę propozycję.

1. Zdjęcia najwyższej jakości

Tego punktu nie da się opisać słowami. Najlepiej wejść i zapoznać się z galerią. Zdjęcia robią ogromne wrażenie. Niezwykłe ujęcia. Dbałość o detale. Bardzo gustowne. Barwne. I przede wszystkim niepowtarzalne.

razem_przetrwamy

 

2. Każde zdjęcie możemy zakupić w wybranej formie:

  • obraz w ramie
  • obraz na płótnie
  • fotowydruk (do samodzielnej oprawy)

 

3. Do tego wszystkiego mamy możliwość doboru ramki z tłem, tzw. passe-partout (czarne, białe lub brak)

Wydruk bez passe-partout

Wydruk bez passe-partout

Wydruk z białym passe-partout

Wydruk z białym passe-partout

Wydruk z czarnym passe-partout

Wydruk z czarnym passe-partout

4. I oczywiście rozmiar

Do wyboru mamy jeden z trzech rozmiarów:

  • 40×60 cm
  • 50×75 cm
  • 60×90 cm

Od tego parametru uzależniona jest cena.

 

5. Inspiracje i podział tematyczny

Bogaty wybór zdjęć i ich piękno nie ułatwiają wyboru produktu:) Na szczęście sklep zadbał również o tę kwestię. Mamy podział zdjęć ze względu na pomieszczenie (kuchnia, salon, sypialnia) oraz podział tematyczny (kwiaty, duety, leśne opowieści itd.).

Tulipan - Propozycja do Sypialni

Tulipan – Propozycja do Sypialni

Limonka - Propozycja do kuchni

Limonka – Propozycja do kuchni

Koncert Ciszy - Propozycja do Sypialni

Koncert Ciszy – Propozycja do Sypialni

Dodatkowo przy wybranych produktach można znaleźć rekomendacje dotyczącą formy dekoracji, co również może ułatwić nam wybór. Jeśli natomiast nie potrafimy sobie wyobrazić jak dany obraz będzie się komponował z pozostałymi elementami pomieszczenia, możemy zainspirować się przykładowymi aranżacjami.

warm tone of living room inspiracja_5inspiracja_4

Więcej inspiracji można znaleźć pod adresem http://www.fotografiadekoracyjna.com/#!inspiracje/c1uxa

 

6. Inne atuty produktów w tym sklepie

  • gwarancja trwałości walorów zdjęcia nawet do 100 lat
  • druk bezpieczny dla zdrowia i środowiska
  • ochrona przed zabrudzeniem i uszkodzeniem
  • odpowiednie zabezpieczenie na czas transportu

 

7. Element charytatywny

I jeszcze ciekawostka:) Sklep przekazuje dla Fundacji Ratownictwa Tatrzańskiego TOPR 3% zysku ze sprzedanego obrazu. Także wszyscy Tatromaniacy i nie tylko, macie okazję wesprzeć ludzi gór!:-)

 

8. Unikalność i jeszcze raz unikalność

Jako ostatni punkt, moim zdaniem najważniejszy, to unikalność oferty. Już o tym wspomniałem na samym początku, ale trudno nie zakończyć tym akcentem:) Takich produktów nie można znaleźć bowiem w żadnym innym sklepie, które po prostu korzystają z ogólnodostępnych baz fotografii. A chyba każdy chciałby nadać swojemu wnętrzu oryginalnego i unikatowego wystroju.

 Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony www.fotografiadekoracyjna.com.

No votes yet.
Please wait...