Powieszenie ładnego obrazu na ścianie w sypialni, salonie lub w innym pomieszczeniu może całkowicie odmienić jego wystrój. Problem w tym, że zwykłe zdjęcia włożone do ramek są małe, a plakaty nie pasują do eleganckich wnętrz. Rozwiązaniem tego problemu mogą być obrazy drukowane na płótnie, na których może się znaleźć dowolna grafika.

  1. Dlaczego warto wybrać fotoobrazy?
  2. Kreator obrazu drukowanego na płótnie
  3. Jak wykorzystać obrazy do udekorowania wnętrz?

Umożliwia to klientom zamówienie porządnie wykonanego obrazu przedstawiającego rodzinne zdjęcie, piękne widoki, naturę lub inne motywy.

Dlaczego warto wybrać fotoobrazy?

Nowoczesne fotoobrazy drukowane są w wysokiej rozdzielczości na specjalnej drukarce lateksowej. Pozwala to uzyskać najwyższą jakość, a jednocześnie eliminuje konieczność stosowania szkodliwych farb. Dzięki temu, że każdy klient może samodzielnie przygotować projekt fotoobrazu, uzyskany efekt jest unikalny. Nie trzeba się martwić, że taki sam obraz będzie wisiał u kogoś znajomego. W zależności od własnych preferencji możesz zamówić obraz wykonany z pojedynczego zdjęcia lub połączyć kilka fotografii, aby uzyskać jeden duży obraz.

Kreator obrazu drukowanego na płótnie

Nie musisz się obawiać, że nie poradzisz sobie z przygotowaniem projektu. Firma wykonująca obrazy na płótnie udostępniła bardzo intuicyjny kreator. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj drukowanego płótna (do wyboru jest ekonomiczny, standardowy oraz premium), określisz pożądany rozmiar obrazu, jego grubość oraz wgrasz odpowiedni plik. Pamiętaj, że w przypadku większych obrazów warto korzystać z dobrej jakości zdjęć, bo w przeciwnym razie fotografia może zostać źle wydrukowana. Przed złożeniem zamówienia klient może zobaczyć, ile ostatecznie będzie kosztowało go wydrukowanie obrazu, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów.

Jak wykorzystać obrazy do udekorowania wnętrz?

Sposobów na to, aby za pomocą obrazów udekorować wnętrza, jest wiele. Możesz na przykład powiesić w salonie obrazy ze zdjęciami z wakacji lub wybrać nieco pikantniejsze motywy do sypialni. Obrazy wykonywane według grafik przesłanych przez klienta świetnie nadają się również do udekorowania pokoju dziecka. Wiele inspiracji związanych z obrazami znajdziesz na stronie firmy, która oferuje usługę ich druku. Tego typu ozdoba to również świetny wybór, jeżeli potrzebujesz prezentu dla kogoś z rodziny, a nie masz pomysłu, co kupić. Ładne zdjęcie wydrukowane na porządnym płótnie na pewno wzbudzi zachwyt, a jednocześnie unikniesz wydawania dużych kwot na prezent.

No votes yet.
Please wait...