Większość kupujących decyduje się na tę pierwszą opcję, ponieważ wtedy mieszkanie kosztuje mniej. Musimy jednak wykończyć je przed przeprowadzką. W przypadku mieszkania pod klucz odbieramy je już po wykończeniu i możemy od razu zabrać się za przenosiny.

1. Oszczędność czasu

Jako osoba kupująca mieszkanie pod klucz nie musimy poszukiwać ekipy wykończeniowej, biegać od sklepu do sklepu, denerwować się. Oszczędzamy swój czas, ponieważ odpowiednie materiały wybieramy z katalogu. Prace wykonuje ekipa współpracująca z deweloperem – oszczędzamy czas także dzięki temu, że nie musimy czekać na wolne terminy ekip, więc możemy szybciej przeprowadzić się do nowego lokum.

2. Gwarancja na wykonane usługi

Większość deweloperów daje 24-miesięczną gwarancję na wykonane usługi wykończeniowe.

3. Przystępna cena

Przy zakupie materiałów z montażem, co ma miejsce w przypadku wykończenia pod klucz, płacimy tylko 8% podatku VAT, co przekłada się na korzystną cenę usługi.

4. Współpraca z projektantami wnętrz

Nie masz pomysłu na to, jak urządzić nowe mieszkanie? Wraz z usługą pod klucz możesz otrzymać pomoc projektanta wnętrz. To najlepszy wybór wtedy, gdy chcemy kupić mieszkanie stylowe i eleganckie.

5. Nadzór techniczny

Nad prowadzonymi pracami stale prowadzony jest nadzór techniczny. Klient może mieć wgląd w prowadzone prace aż do momentu bezusterkowego oddania mieszkania.

6. Najlepsze materiały do wyboru

Wybierając wykończenie pod klucz, otrzymujemy dostęp do szeregu różnych materiałów wykończeniowych najlepszych producentów.

Zatem wtedy, gdy chodzi o mieszkania w całej Polsce, w tym także o mieszkania Wrocław rynek pierwotny oferuje nam możliwość skorzystania z usługi wykończeniowej pod klucz. To sprawdzony wybór, biorąc pod uwagę powyższe korzyści. Wygoda, oszczędność czasu i przystępne ceny – już od 450 złotych za metr kwadratowy. Warto sprawdzić ofertę pod klucz u swojego dewelopera!

No votes yet.
Please wait...