Mieszkanie od dewelopera a Twoje potrzeby

Kupno mieszkania to dla wielu osób jedna z najważniejszych inwestycji w życiu – nie warto się śpieszyć. Jeżeli nie chcesz żałować podjętej decyzji, pozostaje dokładanie zapoznać się z dostępnymi ofertami. W przypadku mieszkań od dewelopera masz szansę dostosować lokal do swoich potrzeb. Deweloperzy proponują bowiem mieszkania o różnych metrażach i rozkładach. Przykładowo na osiedlu Nowy Gaj we Wrocławiu, które zbudowała spółka Vantage Dewelopment S.A., dostępne są mieszkania o powierzchni od 66 do 71 metrów kw.

Nowe osiedla wyróżniają się także wieloma udogodnieniami, za które klient nie musi dodatkowo płacić. Załóżmy, że posiadasz samochód. Jeżeli zakupisz mieszkanie z rynku wtórnego położone w centrum miasta, to najpewniej będziesz musiał dodatkowo zapłacić za miejsce postojowe. Deweloperzy tymczasem oferują garaż lub miejsce na parkingu w cenie. Z myślą o rodzinach z małymi dziećmi na terenie budynków znajdują się pomieszczenia na rowery i wózki.

Dobra lokalizacja – przekonaj się sam

Deweloperzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że lokalizacja ma znaczenie dla każdego potencjalnego kupca i z tego względu bardzo skrupulatnie wybierają obszary pod inwestycje. Spółka Vantage Dewelopment S.A., która buduje we Wrocławiu, proponuje klientom zarówno mieszkania w spokojnych, zielonych dzielnicach, jak i w pobliżu centrum. Przykładowo osiedle Promenady Wrocławskie powstaje w odległości zaledwie 10 minut drogi od Rynku.

Większość osiedli jest tak zaprojektowana, że na parterach poszczególnych budynków znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Zrobienie zakupów spożywczych czy umówienie się do fryzjera, wcale nie oznacza konieczności udawania się do centrum.

Nieograniczone możliwości aranżacyjne

Urządzanie własnego mieszkania to czysta przyjemność. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem stylu skandynawskiego, czy też preferujesz słoneczny, ciepły styl prowansalski, możesz przystąpić do pracy od razu – nie musisz czekać, aż mieszkanie opuści ekipa remontowa.

Skorzystanie z oferty deweloperów jest korzystne – to sposób, aby zamieszkać w nowoczesnym budownictwie, dobrze skomunikowanej lokalizacji i przy okazji otrzymać szereg dodatkowych udogodnień w cenie.

No votes yet.
Please wait...