Idealnie dopasowane, trwałe, a przy tym estetyczne – meble na zamówienie posiadają wiele zalet. Świetnie sprawdzą się nie tylko w kuchni!

Chociaż w sklepach możemy znaleźć różne rodzaje mebli gotowych, to jednak od lat dużym powodzeniem cieszą się meble na wymiar. W tym wariancie najczęściej wybierane są meble kuchenne, ale dobre firmy stolarskie mogą zaprojektować i wykonać umeblowanie do każdego pomieszczenia zgodnie z życzeniem klienta.

Dlaczego warto zdecydować się na meble na zamówienie?

Nie zawsze gotowe meble kuchenne, meble łazienkowe czy szafy można dopasować do konkretnej przestrzeni. Czasami jest to kwestia ich nieodpowiednich wymiarów, innym razem natomiast estetyki. Wówczas wcale nie trzeba iść na kompromisy – alternatywa to meble na zamówienie, które może przygotować doświadczony stolarz.

Meble na wymiar to przede wszystkim duża dowolność w wyborze typu konstrukcji, wymiarów oraz stylu wyposażenia, co daje niemalże nieograniczone możliwości w aranżacji wnętrz. Gdy w sklepach nie możemy znaleźć odpowiednich wariantów, wtedy wybranie mebli na zamówienie jest zdecydowanie najlepszą opcją.

Meble na wymiar – doskonały wybór do wielu wnętrz

Najczęściej wybierane meble na zamówienie to meble kuchenne. Kuchnie są często trudne w aranżacji z użyciem gotowych mebli, nie tylko w małych wnętrzach. Meble kuchenne na wymiar to zarówno stylowe meble nowoczesne, jak również gustowne meble klasyczne, które mogą być uzupełnione także o AGD do zabudowy. Dzięki innymi inteligentnym rozwiązaniom korzystanie z nich na co dzień nabiera nowego wymiaru komfortu.

Warto przy tym zaznaczyć, że meble na wymiar to nie tylko kuchnie na wymiar. Firma stolarska może przygotować również innego rodzaju meble na zamówienie, które będą przeznaczone do pozostałych pomieszczeń w domu, a także w innych obiektach.

Wybrane warianty mebli na wymiar:

  • meble łazienkowe – szafki pod umywalkę, zabudowa pralki oraz innego rodzaju meble na wymiar
  • szafy wnękowe – zabudowa wnęk oraz innych typów przestrzeni z wykorzystaniem idealnie dopasowanych mebli z bogatym wyposażeniem
  • szafy wolnostojące – szafy przeznaczone do montażu jako wolnostojące, mogą zajmować także całą długość ściany
  • meble na zamówienie do garderoby – zabudowa garderoby z użyciem systemów z półkami, szufladami, wieszakami, koszami i innymi miejscami do przechowywania
  • meble pokojowe do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, na korytarz – szafy, komody, półki wiszące, regały, stoliki RTV, biurka, a nawet ramy łóżek na wymiar
  • meble biurowe – polecane do niewymiarowych biur, a także wtedy, gdy ważne jest indywidualne dopasowanie

Wobec tego meble na wymiar to doskonała propozycja przeznaczona do wielu przestrzeni – sprawdzą się praktycznie wszędzie, gdy ważne jest perfekcyjne dopasowanie do wymiarów, funkcji oraz estetyki pomieszczenia.

Gdzie można zamówić dobre meble na wymiar?

Dzisiaj zainteresowanie meblami na wymiar jest bardzo duże i na ich zakup decyduje się coraz więcej klientów mieszkających zarówno w przestronnych domach, jak również w mniejszych mieszkaniach w blokach.

Kluczem do zadowolenia jest w tym przypadku znalezienie takiej firmy stolarskiej, która posiada odpowiednią wiedzę, doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze, a także pozytywne opinie potwierdzające jej profesjonalizm.

Wśród firm specjalizujących się w realizacji mebli na zamówienie znajduje się firma Woodworks Studio z Krakowa, która od lat zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli na wymiar do różnych wnętrz. Woodworks Studio wykonują dla swoich klientów w mieście Kraków różnego rodzaju meble na wymiar – stylowe meble kuchenne oraz meble łazienkowe, meble pokojowe czy też meble biurowe.

Zatem meble na zamówienie to kapitalna propozycja przeznaczona do wielu przestrzeni – od kuchni aż do garderoby. Wszędzie mogą zapewnić optymalne dopasowanie w wybranym stylu. To najlepsza inwestycja w efektowną i przy tym funkcjonalną aranżację wnętrza!

No votes yet.
Please wait...