Fotel pompowany, klasyczny z miękkim oparciem i podłokietnikami, osadzony na drewnianych nóżkach lub bujany, idealny do karmienia dziecka. Bez nich nasze wnętrza nie byłby tak funkcjonalne. Pomimo wielu różnorodnych modeli na rynku, dziś zajmiemy się pierwszym z nich, który jest nowoczesnym rozwiązaniem, wartym posiadania w swoim mieszkaniu lub domu.

W ostatnim czasie coraz częściej we wnętrzach można znaleźć meble dmuchane, które pozwalają na zaaranżowanie przestrzeni w niebanalny sposób. Fotele dmuchane Intex to jedna z wielu propozycji na rynku. Modele tej marki przyciągają uwagę swoim designem, a także wygodą i wysoką jakością wykonania. Dzięki czemu prezentują się niezwykle efektownie. Będąc świetną alternatywą dla tradycyjnych mebli, które raz ustawiono ciężko przesunąć. Zwłaszcza w niewielkich przestrzeniach mieszkalnych.

Gdzie kupić dmuchany fotel?

Obecnie meble dmuchane można coraz częściej znaleźć w stacjonarnych sklepach. Jednak ich największy wybór można znaleźć w Internecie. Dobrym przykładem jest dmuchany fotel dostępny w sklepie internetowym Intexmarket, który posiada szeroką ofertę mebli dmuchany, materacy i innych produktów firmy INTEX. Zaletą zakupów foteli pompowanych w sieci, jest także nieograniczona ilość modeli, kolorów i wzorów. Od tych tradycyjnych, wzorowanych na klasycznych fotelach, po nowoczesne meble dmuchane w formie poduch. Ponadto oprócz foteli można także znaleźć w internecie łóżko dmuchane Intex i inne meble, wypełnianie powietrzem, które pozwalają na szybkie przearanżowanie wnętrza.

Zalety rozwiązania, jakim jest dmuchany fotel

Meble dmuchane posiadają szereg zalet. Pierwsza z nich jest łatwość ich przestawiania z miejsca na miejsce w razie potrzeby, ze względu na ich niezwykle lekką wagę. Drugą zaletą, jaką prezentują fotele dmuchane Intex, jest możliwość spuszczenia z nich powietrza w dowolnej chwili, przez co ich przewożenie nie stanowi żadnego problemu. Do kolejnej z zalet należy natomiast zaliczyć to, że Intex fotel dmuchany to wygoda i komfort, dzięki powierzchni wykonanej z wysokiej jakości materiałów, które dopasowują się do kształtu ciała.

Wady rozwiązania, jakim jest dmuchany fotel

Fotele dmuchane pomimo wielu swoich zalet, które ciężko wymienić na raz posiadają jednak także, jak każde rozwiązanie pewne wady. Przede wszystkim, wymagają one posiadania pompki w celu ich napompowania. Bez niej korzystanie z nich jest całkowicie niemożliwe. Po drugie w przypadku posiadania zwierząt, mogą one szybko ulec przedziurawieniu. Zwłaszcza jeśli nasz kot, upatrzy sobie je jako miejsca do ostrzenia pazurów.

Fotel Dmuchany gdzie sprawdzi się najlepiej?

Fotel dmuchany od Intex najlepiej sprawdzi się w mieszkaniach, gdzie ze względu na ograniczoną ilość miejsca, ciężko zadbać o odpowiednią ilość siedzisk. Zwłaszcza kiedy odwiedzają nas goście. Dmuchany fotel będzie także świetną alternatywą dla kanapy w przypadku miłośników e-sportu, którzy będą mogli na nich oddawać się tej rozrywce bez późniejszego bólu pleców, spowodowanego niewłaściwą pozycją ułożenia ciała.

Ile kosztują dmuchane meble?

Dmuchany fotel od Intex to wydatek zaledwie około 100 złotych, co w porównaniu do tradycyjnych mebli, sprawia, że stać na niego niemal każdego. Co więcej, niektóre modele na stronie producenta oferującego meble dmuchane nie przekraczają nawet 70 złotych.

Podsumowanie

Podsumowując, fotele dmuchane to świetna alternatywa dla tradycyjnych mebli. Pozwalają na ich łatwe przenoszenie, są tanie, lekkie i wygodne. Dlatego warto rozważyć ich zakup w trakcie urządzania swojego wnętrza.

No votes yet.
Please wait...