Współczesność przynosi szereg rozwiązań, które znacząco ułatwiają życie oraz zwiększają wybór rozmaitych sprzętów i akcesoriów do domu. Dotyczy to zarówno mebli, produktów wielkogabarytowych, jak również elementów, o których nieraz zapominamy, choć są niezbędne w każdym pomieszczeniu. To wielki błąd, gdyż właśnie w detalach tkwi prawdziwe sedno dobrej aranżacji wnętrza. Nowoczesne włączniki światła już nie muszą składać się ze zwykłej, plastikowej ramki, którą kojarzy chyba każdy z nas. Obecnie możemy zdecydować się na produkty wykonane z różnych materiałów, mające również rozmaite, dodatkowe funkcjonalności. Świetnym tego przykładem są szklane panele dotykowe – rozwiązanie praktyczne i niezmiernie eleganckie.

Szklany panel do włączania światła – nowoczesność i luksus dla każdego

Coraz więcej osób decyduje się na szklane panele dotykowe, które oferuje internetowy sklep elektryczny Gajwer.pl. Możemy wybierać spośród modułów pojedynczych lub wielopunktowych, niezmiernie praktycznych i łatwych w montażu. Są one wykonane z wytrzymałego szkła kryształowego o grubości 4 milimetrów, łatwego w utrzymaniu czystości i gwarantującego wytrzymałość produktu.

Urządzenie może być nawet używane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, jak łazienki i kuchnie. Spełnia ponadto normy unijne, między innymi RoHS (z ang. Restriction of Hazardous Substances), dotyczącą zmniejszenia ilości substancji niebezpiecznych w produktach. Używając ich zatem, dbamy o środowisko oraz nasze bezpieczeństwo.

Dodatkowe funkcjonalności szklanych włączników dotykowych

Dostępne na Gajwer.pl panele dotykowe marki Livolo mają również szereg dodatkowych funkcjonalności, które znacząco podnoszą komfort codziennego użytkowania. Jeden panel pozwala kontrolować różne obwody elektryczne, dzięki czemu z pomocą tego urządzenia zarządzamy całym systemem oświetleniowym w pomieszczeniu lub nawet w różnych częściach domu.

A to nie wszystko. Możemy pokusić się o dokupienie dedykowanego pilota, dzięki któremu z łatwością kontrolujemy oświetlenie we wnętrzu bez konieczności podchodzenia do panelu.

Do innych użytecznych opcji zalicza się funkcja ściemniacza, pozwalająca na idealne dopasowanie natężenia światła w pomieszczeniu do naszych aktualnych potrzeb. Jesteśmy w stanie stworzyć idealną atmosferę do pracy, miejsce na romantyczną kolację lub duże przyjęcie. Regulacja poziomu oświetlenia wpływa nie tylko na wygodę przebywania we wnętrzu, ale również na wysokość rachunków za prąd, zwłaszcza gdy regularnie zmniejszamy maksymalne natężenie do odpowiadającego nam poziomu.

Nie tylko praktyczność, ale też styl

Warto też dodać, że szklane panele dotykowe wyglądają niezmiernie elegancko i stylowo. Stanowią świetne uzupełnienie niemal każdej aranżacji wnętrzarskiej.

Na stronie Gajwer.pl są dostępne produkty w różnych kolorach – od szarości i srebra, przez ciepłe złoto, aż do klasycznej czerni lub bieli. Zróżnicowanie kolorystyczne oraz wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawiają, że produkty dopasowują się do każdej domowej przestrzeni. Z powodzeniem można je zainstalować w nowoczesnych łazienkach, klasycznych kuchniach, a nawet w salonach w stylu skandynawskiego minimalizmu, nastawionego na naturalne materiały.

Czas pożegnać plastik – nadchodzi szkło

Trzeba przyznać, że szklane włączniki światła prezentują się pięknie i są niezmiernie praktyczne w obsłudze. Trudno się dziwić, że zyskują coraz szersze grono zwolenników. Interesują się nimi nie tylko fani nowoczesnych gadżetów, ale również osoby, szukające wytrzymałych i eleganckich przedmiotów, które posłużą im przez lata.

Szklane panele dotykowe spełniają wszystkie wymagania. Dzięki nim udaje się dopełnić aranżację wnętrza w ciekawy i nowoczesny sposób. Może daleko nam jeszcze od szklanych domów, o których pisał Stefan Żeromski, jednakże jesteśmy na dobrej drodze do uczynienia naszych miejsc życia bardziej komfortowymi i eleganckimi. A szklane włączniki zdecydowanie mogą nam w tym pomóc.

No votes yet.
Please wait...